265 відгуків
+380 (66) 976-72-47
Привал

Балони

Види палива найпоширеніше сировина для заповнення газових балонів – изобутановая суміш. По багатьом показникам цей склад перевершує популярний раніше бутан. Цей газ, який має більше октанове число, горить рівно і сильно, в малій мірі схильний до впливу низьких температур. При від'єднанні від пальника, він перестає випускати газ автоматично. Крім широко затребуваного четырехсезонного газу (саме такий варіант пропонує чеський виробник Pinguin), існує і зимова суміш з підвищеним вмістом пропану (більше 50%). Такі позначається сніжинкою або написом «Зима». Пальник буде працювати на такому паливі навіть при – 25° C Туристичний газовий балон купити в Україні, будь-то Київ, Харків чи Дніпро, можна в будь-якому магазині туристичного спорядження. Види балонів за способом кріплення Різьбові. Являє собою змінний картридж, приєднуваний до пальника за допомогою її накручування на різьбу. Виробники пропонують моделі об'ємом 110, 230, 450 мл
Штуцерные (цангові, «дихлофосные»). Спочатку призначені для мобільних плиток. Щоб використовувати подібні газові балони в пальниках, необхідний спеціальний перехідник. Мінус такого балончика – досить тонкі стінки, тому існує небезпека пом'яти їх у місці прикріплення до пальника.
Об'єм газового балона для туризму Для тривалих експедицій, гірських сходжень вага туристичного рюкзака має величезне значення. У цих випадках доцільно взяти велику упаковку газу. Об'ємні газові балони купити особливо вигідно для холодної погоди, оскільки вони будуть менше остигати від розширення газу. Розраховуючи потрібне для походу кількість газу, необхідно виходити з таких приблизних цифр. Стандартної ємності з изобутановой сумішшю об'ємом 450 гр.буде достатньо 3 туристам на 2 дні. Такого палива вистачить на 6 приготувань їжі плюс заповнення дволітрового термоса. Важливі деталі Одноразовые газовые картриджи на практике часто перезаряжают из крупных бытовых баллонов, используя самодельные адаптеры. Но, несмотря на то, что такая операция позволяет немало сэкономить на топливе, лучше не рисковать и использовать фирменный баллон. В отечественном бытовом газе много примесей, из-за которых горелка будет работать хуже. Это особенно ярко проявится в зимнее время и в горах. Якщо належить політ на літаку, похідний газовий балон купити заздалегідь не вийде. Перед перевезенням ваш багаж перевірять, і газ буде вилучено. Доведеться вирушати за паливом в найближчий до мети вашого походу населений пункт. Кращий варіант взяти мультитопливную пальник - бензин знайти значно простіше, ніж туристичні газові балони. В холодну погоду, особливо взимку, картридж з газом краще постійно зберігати в теплі – в рюкзаку, загортаючи в спальний мішок. Тоді буде легше розвести вогонь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner