265 відгуків
+380 (66) 976-72-47
Привал

Кульки для настільного тенісу (пінг-понг)

Настільний теніс - одна з найпопулярніших спортивних дисциплін у всьому світі. Але надзвичайно улюбленою грою є теніс в країнах Азії - Китаї та Індії. Зараз важко сказати, де зародилася ця, поширена по всьому світу, гра. Дослідники припускають, що свій початок настільний теніс бере в Англії, приблизно у другій половині 19 століття, будучи одним з різновидів Королівського Тенісу.
Спочатку в настільному тенісі не було якихось певних правил, і ракетками служили шматки картону, замість сітки на стіл вкладалися книги, а м'яч для настільного тенісу виготовлявся з ниток.
В кінці 80-х років 19 століття інвентар для настільного тенісу випускався, в основному, американській фабрикою братів Паркер в штаті Массачусетс. Матеріалом для м'ячів служила гума або пробка, зашита в тканину.
З появою порожнистих куль пов'язують таку історію. Одного разу, а сталося це в 1900 році, англійський тенісист Джеймс Гібб, перебуваючи в Америці, раптом побачив дитячі іграшки у вигляді маленьких порожнистих кульок, і його осяяла думка спробувати використовувати ці кульки в настільному тенісі. Повернувшись в Англію, Гібб з подивом і радістю виявив, що кулі підходять не тільки для гри, але і мають ряд переваг перед стандартними тенісними кульками.
Так з'явилися порожнисті кульки для настільного тенісу, отримали згодом назву "пінг-понг", яке складалося із звуків, що видаються м'ячем при ударі об ракетку і стіл.
Незважаючи на видиму простоту, в настільному тенісі відіграють важливу роль найменші дрібниці і деталі. Здавалося б, що може бути простіше і примітивніше тенісного м'яча? Але насправді м'яч для настільного тенісу зовсім не так вже тривіальний, як здається на перший погляд, і має свої секрети. Тенісний м'яч для настільної гри - найлегший з усіх м'ячів, застосовуваних у спортивні ігри. Його маса складає всього 2,5 грама.
Сучасні м'ячі для настільного тенісу роблять з целулоїду або спеціальної пластмаси. До речі, приміром, у Японії, в ходу і гумові м'ячі. Цікаво, що виробники йдуть назустріч смакам представників аматорського класу і випускають не тільки білі м'ячі, але і, двокольорові і навіть картаті.
Однак, в спортивній грі все серйозно, і перевага віддається традиційним білим м'ячів. Воно і зрозуміло - білий колір нейтральний і не дратує око, тоді як його кольорові побратими можуть зіграти злий жарт над спортсменами, стомлюючи зоровий аналізатор яскравістю тонів. Іноді використовують помаранчеві м'ячі.
Як вибрати ідеальний м'ячик для пінг-понгу? Перш ніж купити пластикові м'ячі для гри, варто знати, на які саме критерії спиратися у своєму виборі: М'ячики купуються для аматорської або для професійної гри? Від цього залежить, наприклад, допущений до гри колір: для професійного настільного тенісу дозволено купувати тільки білі і помаранчеві кульки. Для аматорського – які завгодно.
Кулька повинен бути досить щільним і пружним, що можна перевірити, натиснувши на м'ячик з двох сторін пальцями.
Шов м'яча не повинен виступати, інакше це буде значно заважати грі, змінюючи траєкторію польоту кульки.
м'ячика повинна бути ідеальна форма, яку можна перевірити, поставивши його на рівну поверхню і закрутивши навколо своєї осі. Тільки кулі з ідеальною кулястої формою не почне розгойдуватися з бік в бік.
Если мячики берутся для соревнований или профессиональной подготовки спортсменов, их качество должно быть утверждено Международной федерацией настольного тенниса, о чем будет говорить значок «ITTF» на упаковке. Для любительской игры это далеко не обязательно.
Не стоит переживать о том, что цены на шарики для Пинг-понга будут очень высокими – они достаточно просты в производстве и не требуют дорогих материалов, поэтому стоимость мячей достаточно низкая. Где купить хорошие теннисные мячики в Украине? Продажем даного спорядження для гри в настільний теніс в Україні займається інтернет магазин prival.prom.ua. Тут Ви знайдете цікавий вибір ракеток і м'ячів для гри у настільний теніс. До того ж, купити тенісні кульки в Одесі або будь-якому іншому регіоні України можна, не виходячи з квартири, в чому і полягає найбільша перевага замовлення товарів через інтернет-магазин. Доставка товару буде проведено максимально швидко в залежності від обраного замовником перевізника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner