265 відгуків
+380 (66) 976-72-47
Привал

Килимки/каремати

Ви йдете в похід або просто бажаєте відпочити на природі? Однією з обов'язкових речей у Вашому багажі має бути каремат або, як ще його називають, туристична пінка або просто туристичний килимок. З ним, Ви, зможете спати на голій землі без ризику застудитися, а також він допоможе захистити спальник від вологи.
Туристичні килимки бувають різними. Найпоширеніший варіант — це килимки з двошарового пінополіетилену. Зазвичай, вони йдуть різнобарвні. Такі можна брати із собою в похід будь-якої складності, просто на природу, ну або навіть у квартиру. Вони мають невелику вагу та гарні теплоізоляційні властивості.
Для прихильників комфортнішого відпочинку є самонадувні килимки. Вони здобули широке визнання в західних шанувальників туризму. Взагалі назва не зовсім коректна, частково килимки надуваються самі, але для повноцінного ефекту їх варто трохи "піднадути". Вага таких туристичних килимків трохи більша від звичайних кариматів. Використовувати їх можна тільки з наметом. Якщо стелити на голу землю — є ризик того, що він може проколотися.
У нашому інтернет-магазині, Ви зможете купити туристичний килимок на будь-який смак.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner