265 відгуків
+380 (66) 976-72-47
Привал

Гамаки

Гамак — сітка, натягнута між двома перекладинами — стильне доповнення до дизайну інтер'єру або саду. Зазвичай гамак вішають між деревами, але його можна повісити й між стовпами, вкопаними в землю, на гачки в стелі або на спеціальну підставку. Головне, щоб дерева, стовпи та гачки були досить міцними. Його можна повісити як на дачі, у квартирі, так і взяти його із собою, якщо Ви плануєте бути на природі кілька днів. Гамак подарує, Вам, комфортний сон, допоможе розслабитися й набути внутрішньої гармонії. Купити гамак — Ви забезпечуєте собі комфортний відпочинок.
Гамаки бувають різних видів: сидячі, одномісні, двомісні, тканинні, із сітки, з перекладинами чи ні. Вибір треба робити, з огляду на потреби, можливості, ну і бажання. Максимально міцними вважаються гамаки із сітки, проте зручніше лежати на гамаку з тканини, але якщо Ви вибрали перший варіант, то варто постеляти щось зверху.
Наші менеджери завжди допоможуть Вам визначитися з вибором. Купуючи гамак у нашому інтернет-магазині, Ви можете впевнено на нього «покластися»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner